Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нашата фолкерка Сузана Гавазова ги обвини Ники Минаж и Џенифер Лопез за...

Нашата фолкерка Сузана Гавазова ги обвини Ники Минаж и Џенифер Лопез за кражба (фото)

реклама:G Natural

И не, не е шега нашата фолкерка Сузана Гавазова според фотките кои таа ги сподели со своите фанови дефинитивно има причина да се спореди со двете светски ѕвезди Ники минаж и Џенифер Лопез, барем по идентичниот стајлинг кои случајно се поклопува.

Кој е вашиот коментар и на која подобро и стои заклучете од приложените фотки…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------