Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нашата пејачка и словенечкиот ракометар голи во кревет ги поздравија фановите (ФОТО)

Нашата пејачка и словенечкиот ракометар голи во кревет ги поздравија фановите (ФОТО)

реклама:G Natural

Нашата пејачка Зорица Блажева или попозната по нејзиното уметничкото име Зои Блаж и нејзиниот свршеник ракометар Словенецот Тадеј Матијашиќ постојано објавуваат заеднички фотки од нивниот секојдневен љубовен живот.

Она што последно го објави таа а богами остана забележано во медиумите беше фотката од нив двајца за „Денот на вљубените“ каде што парот се во постела со чаша вино.

Можеби нема зои ништо ново на професионален план но затоа има бурен љубовен живот…

БОНУС ВИДЕО:
Јелена Карлеуша жешка и секси повторно здрма

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------