Home INFO Нашите фудбалери објавија официјална фотографија со целиот тим, Пандев, Елмас и Алиоски...

Нашите фудбалери објавија официјална фотографија со целиот тим, Пандев, Елмас и Алиоски во прв план (фото)

реклама:G Natural

Полека но сигурно не фаќа фудбалската треска од Букурешт каде што во моментов е Македонската фудбалска репрезентација.

На социјалните мрежи денеска можеше да се види и заедничката фотографија на целиот тим а фановите полека ги фаќа европското лудило од ЕУРО 2020.

Нашиот прв меч е со Австрија во недела (13.06) со почеток од 18 часот, а потоа следуваат дуелите со Украина и Холандија.

Среќно момци!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------