Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Синот на Лепа Брена со автомобил од половина милион евра кружи низ...

Синот на Лепа Брена со автомобил од половина милион евра кружи низ Монако (фото)

реклама:G Natural

Откако пред извесен период Лепа Брена и Боба беа во Монако да изнајмат јахта, сега веќе тие заедно со синот Виктор и неговата сакана Сандра Миљаковиќ уживаат во луксузирање таму.

Синот на Лепа Брена со автомобил од половина милион евра кружи…

Семејството не крие колку троши и како ужива па на нивните профили на Инстаграм постојано можат да се видат фотографии од ова патување, а она што не помина незабележано беше и автомобилот кој Виктор го вози и со кој се пофали на социјалните мрежи, вреден половина милион евра.

Изгледа мама Брена решила да не штеди на ништо па дури ни за автомобил за синчето.

 

View this post on Instagram

 

🇲🇨

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------