Home INFO НАТАША БЕКВАЛАЦ ПЛАНИРА ВЕНЧАВКА?! По големиот љубовен крах, пејачката открива…

НАТАША БЕКВАЛАЦ ПЛАНИРА ВЕНЧАВКА?! По големиот љубовен крах, пејачката открива…

реклама:G Natural

Турбулентниот љубовен живот на Наташа Беквалац остави голема трага, меѓутоа постои можност новосадската барбика повторно по четврти пат да го изговори судбоносното „да“.

Имено на неодамнешното прашање: Која моминска вечер ти беше најубава? Таа како од топ одговорила „Допрва ќе имам најубава моминска вечер“.

Дали е во прашање конкретен план или само желба ќе покаже времето. Фановите секако и посакуваат вистинска љубов.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------