Home INFO Ретро фотка: Како изгледала Лила пред дваесетина години

Ретро фотка: Како изгледала Лила пред дваесетина години

реклама:G Natural

Лила Филиповска, нашата најпозната тв водителка константно е актуелна на социјалните мрежи.

Секоја споделена фотографија од Лила е интересна за јавноста а таа знае да го приивлече вниамнието на фановите и медиумите.

По повод неодамнешниот роденден на нејзиниот син Филип, Лила објави ретро фотографија од својата младост, кога Филип бил дете.

Овој буцко на фотографијата денес е згодно момче, успешен во својата работа и гордост на мама Лила.

А за водителката, не треба посебно да се коментира.

Се чини дека отсекогаш оваа жена изгледа прекрасно!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------