Home INFO Наум Петрески стана дедо по втор пат, неговата ќерка Анастасија доби син

Наум Петрески стана дедо по втор пат, неговата ќерка Анастасија доби син

реклама:G Natural

Со емотивна порака полна со љубов кон својата сакана на својот Фејсбук профил Владимир ја соопшти убавата вест за приновата во неговото семејство.

Анастасија роди син, а честитките за приновата во музичкото семејство пристигнуваат од сите страни.

Анастасија и Владимир стапија во брак во 2019 година и веќе се родители на ќеркичката Андреа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------