Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нејзините продадоа пола имот а таа е решена да добие старателство, голготата...

Нејзините продадоа пола имот а таа е решена да добие старателство, голготата за Тања Савиќ продолжува

реклама:G Natural

Маките и проблемите за старателството над своите синови за пејачката Тања Савиќ продолжуваар.

Извор близок до пејачката вели дека таа со месеци собирала потребна документација а и финансии за што и помогнале родителите продавајки дел од имотот за да може да докаже ма суд и да добие старателство над децата.

Таа вомоментовево Австралија каде што се случуват рочиштата со надеж дека себрзо ќе заврши идека судот ќе пресуди во нејзина полза за да може конечно синчињата да си ги донесе во Србија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------