Home INFO Не ја ни приметувал: Јелена Карлеуша била заљубена во овој познат пејач

Не ја ни приметувал: Јелена Карлеуша била заљубена во овој познат пејач

реклама:Лето во Банско

Медиумите константно пласираат детали од приватниот живот на поп дивата Јелена Карлеуша.

Неодамна, таа на српските новинари им откри тајна од својата младост.

Имено, пред многу години била заљубена во пејачот Жељко Шашиќ, но тој воопшто не ја приметувал.

“Знам дека и се допаѓав и дека доаѓаше на моите настапи. Гледаше во мене и како да мислеше, ќе видиш ти кога ќе ги замениме улогите, па еден ден јас ќе бидам на сцена во преполн клуб” – изјавил Жељко и додава дека доколку најде некоја добра песна, би снимил и дует со Јелена.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------