Home INFO Ништо не се променило: Еве како Софија Вергара изгледала во детството

Ништо не се променило: Еве како Софија Вергара изгледала во детството

реклама:G Natural

Актерката Софиа Вергара е една од најдобро платените актерки во тв серии.

Вергара плени со својата природна убавина и е една од ретките јавни личности која не го изменила својот личен опис за потребите машинеријата наречена Холивуд.

Убавата Колумбијка сподели фотографија од детството на која има 11 години.

Нејзините фанови забележаа дека актерката и како дете зрачела со посебна енергија и била многу убава.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------