Home INFO Не е за оние со слабо срце: Сораја ги покажа бујните гради...

Не е за оние со слабо срце: Сораја ги покажа бујните гради во крупен план (+18)

реклама:G Natural

Сораја Вукелиќ, најпознатата старлета во регионов е позната по провокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

Но се чини дека овој пат претера и отиде подалеку од она на што нејзините фанови се навикнати.

На својот Инстаграм профил, пејачката објави провокативно видео и фотографии од своите бујни гради.

View this post on Instagram

#65 kg ????☠ nooo #quarantinelife

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

Breakfast and love ..????????

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------