Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Не и ја пушта раката: Еве кого прегрнува Богдан по раскинувањето со...

Не и ја пушта раката: Еве кого прегрнува Богдан по раскинувањето со Цеца Ражнатовиќ

реклама:G Natural

Откако јавноста дозна за раскинувањето на врската на Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ медиумите постојано го следат Богдан со надеж да откријат дали можеби веќе има нова љубов.

Сепак и покрај целиот труд слободниот ерген да се фати со нова девојка до сега медиумите не успеаа да откријат ништо ново во неговиот љубовен живот.

Богдан по раскинувањето постојано е со својата ќерќичка Искра со која го минува овој период на Копаоник.

Дали парот ке се смири или сепак секој од нив ќе најде нова њубов останува времето да покаже.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------