Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Не и доаѓа памет! Дара Бубамара повторно шиба на автопат и рока...

Не и доаѓа памет! Дара Бубамара повторно шиба на автопат и рока песни од Брена (видео)

реклама:G Natural

Изгледа на фолк пејачката Дара Бубамара никако да и дојде памет и повторно шиба со брзина од над 150 км/ч со својот автомобил.

Пред некоја недела беше мета на критики затоа што возеше деца во својот автомобил со огромна брзина, а сега таа објави ново видео како шиба на автопат и ја слуша песната на Лепа Брена „Југословенка“.

Дара изгледа ужива опасно да живее но фановите нема да и простат усте долго на ваквите испади…

БОНУС ВИДЕО:
Урнебес! Колку ли бакшиш ќе собере Дара Бубамара во своите гради

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------