Home INFO Не им е лесно: Сопругата на Алек Болдвин се плаши за својот...

Не им е лесно: Сопругата на Алек Болдвин се плаши за својот сопруг

14
реклама:Лето во Банско

Сопругата на Алек Болдвин му изрази поддршка додека стоеше до него додека разговараше со медиумите. Ова беше прво појавување во јавноста за актерот после фаталната несреќа на филмски сет.

Хиларија по ова го однела своето семејство во Вермонт, бидејки била загрижена са менталното здравје на Алек.

“Го донесов овде бидејки мораме да ја оплакуваме смртта. Алек доживеа нешто што е многу трауматично а јас се обидувам да му помогнам да не доживее посттрауматско стресно пореметување. Дојдовме овде за да бидеме во тишина” – открива Хиларија.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------