Home INFO Не можела да ги сопре солзите, Анастасија Ражнатовиќ расплакана во карантин (фото)

Не можела да ги сопре солзите, Анастасија Ражнатовиќ расплакана во карантин (фото)

реклама:G Natural

Сите во своите домови во изолација наоѓаат најразлични работи за да им помине времето брзо, па така и ќерката на Цеца која што е во карантин во Нови Сад кај својот дечко секојдневно објавува фотографии од нејзиното секојдневие.

Овој пат заедно со една нејзина пријателка играле карти а тој што ќе изгуби требало да го стави лицето во чинија со брашно. По

Оваа гледка за сите била урнебесно смешна па така и Анастасија не можела да ги сопре солзите од смеење.

Под оваа објава таа прокоментирала: „Не памтам кога сум се смеела волку“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------