Home INFO Рамо до рамо со мажите дома, еве во што се натпреварува Лепа...

Рамо до рамо со мажите дома, еве во што се натпреварува Лепа Брена во изолација (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Секојдневно Лепа Брена објавува по некој интересен податок за нејзината кариера, ретро фотографија но постојано ги информира и своите следбеници што прави во изолација.

Меѓу последните објави и видеа кои што таа ги објави е како таа игра пинг понг со својот сопруг поранешниот тенисер Боба Живоиновиќ.

„Дома имаме огромна маса за пинг понг но јас секогаш поминував покрај неа и никогаш не ме интересираше тој спорт. Но сега од кога сме во изолација целото семејство постојано се натпреваруваме и сфатив дека сите дома се одлични во таа игра“ – изјавила Брена.

Погледнете како изгледа кога Брена и Боба играат и се натпреваруваат во пинг понг во својот дом.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------