Home INFO Не престанува да фасцинира: Анџелина Џоли со ќерките на црвениот тепих (видео)

Не престанува да фасцинира: Анџелина Џоли со ќерките на црвениот тепих (видео)

реклама:Лето во Банско

Со години важи за една од најубавите актерки на светско ниво.

Анџелина Џоли (46) во периодов го промовира својот нов филм „Eternals“.

По тој повод, актерката викендов беше ѕвезда на црвениот тепих на Римскиот филмски фестивал.

Со неа на црвениот тепих се појавија двете нејзини ќерки, и тоа Захара (16) во бел фустан и Шајло (15) во кратко црно фустанче.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------