Home INFO Не престануваат да ја бламираат: Роднините на Меган Маркл со ново интервју...

Не престануваат да ја бламираат: Роднините на Меган Маркл со ново интервју и навреди кон неа

реклама:Лето во Банско

Непосредно пред крунисувањето на кралот Чарлс Трети, роднините на Меган Маркл одлучија да дадат интервју во кое секако, главна тема е критикувањето на Меган

Полусестрата на Меган Маркл, Саманта, нејзиниот татко Томас и нејзиниот полубрат Томас Џуниор дадоа ново интервју каде ја критикуваат, а претставија и ексклузивни фотографии со цел да ја омаловажат.

„Меган не сака светот да ги види овие фотографии “, објаснува семејството.

Полусестрата на војвотката, Саманта, изјави дека да не бил нејзиниот татко, Меган сега се уште би работела како келнерка.

Во продолжение, погледнете го интервјуто во целост

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------