Home INFO Не се препорачува за родители: „Пиху“ на „Нетфликс“ е прогласен за најстресен...

Не се препорачува за родители: „Пиху“ на „Нетфликс“ е прогласен за најстресен филм (видео)

реклама:G Natural

„Пиху“ е филм на „Нетфликс“ кој е базиран на вистинска приказна.

Филмот го опишува животот на двегодишната Пиху, чиј татко заминал на пат а мајка и ненадејно умира во домот. Таа останува заробена во станот, доведувајки се во опасни ситуации.

Медиумите го прогласија овој филм за кошмар на секој родител, а гледачите потврдија дека станува збор за најстресниот филм што некогаш го гледале.

Погледнете ја најавата, па сами одлучете дали ќе се осмелите да го гледате целиот филм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------