Home INFO Од бебе, преку тинејџер до денешен ден, еве како Цеца изгледала низ...

Од бебе, преку тинејџер до денешен ден, еве како Цеца изгледала низ годините!

реклама:G Natural

Цеца Ражњатовиќ е една од ретките пејачки која со гордост се присетува на својот изглед во минатото.

Пејачката неретко на социјалните мрежи споделува ретро фотографии.

Овојпат Цеца одлучи да ги почести своите фанови со колаж фотографии од минатото.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------