Home INFO “Не знае каде се наоѓа”: Бившиот менаџер објави ново видео од Ана...

“Не знае каде се наоѓа”: Бившиот менаџер објави ново видео од Ана Николиќ!

реклама:G Natural

Саша Мирковиќ, бившиот менаџер на Ана Николиќ, пред неколку дена на Тик Ток профилот од својата телевизија објави видео кое пејачката приватно му го испратила, а каде се гледа нејзиниото унаказено чело.

Мирковиќ денес објави ново, второ видео на кое повторно е пејачката која седи на задното седиште во автомобил и покажува шише со сок.

Но во описот на видеото стои дека Ана всушнот носи вотка-џус и е во алкохолизирана состојба.

– Ана Николиќ со својата џус во**a, не знае каде се наоѓа, пишува во описот на новото видео.

@hypetelevizija A vez flašice se ne ide nigde! #fyp #foryou #foryoupage #hypetv ♬ original sound – HYPE TV

За потсетување, Ана го обвини својот менаџер и му се закани со затвор, а во своето обраќање во јавноста, Мирковиќ открива дека половина година ја издржувал и дека и е потребна медицинаска помош за да се оттргне од дрогата и алкохолот! Наводно, соработката завршила бидејки Ана не профатила да оди во центар за одвикнување од дрога и алкохол!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------