Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Неда Украден во агонија: – Ќе ти ја отсечеме главата ако тужиш!

Неда Украден во агонија: – Ќе ти ја отсечеме главата ако тужиш!

реклама:G Natural

Пејачката Неда Украден овој период живее во страв и агонија откако се скарала со роднините.

Имено, таа поднела тужба кон 25 роднини затоа што намерно ја отстраниле од оставинска постапка за наследство кое и неа и припаѓало со образложение дека таа била позната и дека на неа не и требало ниту дел од тоа.

Неда е решителна ова да го истера до крај и да си го земе својот дел кое законски и припаѓа, па откако поднела тужба од роднините добила закани по живот дека ќе дојдат кај неа и ќе и ја отсечат главата.

Како ќе се справи Неда со разбеснетите роднини и дали случајот ќе го истера до крај ќе дознаеме многу скоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------