Home LIFE STYLE Нејзиниот сопруг е среќен човек: Јелена Карлеуша како милион долари во танга!...

Нејзиниот сопруг е среќен човек: Јелена Карлеуша како милион долари во танга! (видео)

реклама:G Natural

Таа е една од најпознатите пејачки во регионот и пошироко. За нејзиниот стил пишуваат и светските медиуми.

Бомбастично изгледа а многумина можат да и позавидат на изгледот, особено што е мајка на две деца.

Јелена Карлеуша со своето семејство во моментов ужива на Малдиви и со своите провокативни фотографии ги разгорува социјалните медиуми.

View this post on Instagram

Jump????????‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Tiger Lily

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Another day in paradise ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Life

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------