Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Некој кити, друг помага трет снима: Елката во домот кај снаата на...

Некој кити, друг помага трет снима: Елката во домот кај снаата на Брена е накитена, Александра Пријовиќ во празнична еуфорија (фото)

реклама:G Natural

Празничната еуфорија полека не зафаќа сите, па така и во домот на пејачката Александра Пријовиќ веќе се чувствува празничната еуфорија.

Она што можеа да го забележат фановите на фотографиите кои таа ги објави на социјалните мрежи можеше да се види како се кити елката и се украсува домот за празниците.

Додека мајката на Филип ја кити елката, тој снима и слика а Александра со бебето помага.

Очигледно сите новогодишни празници пејачите годинава ќе ги поминат без редовните настапи и забави заедно со своите сакани и најблиски во своите домови па веројатно годинава украсувањето кај сите ќе биде уште по спектакуарно.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------