Home INFO Некои колешки неможам да ги препознаам, Анастасија Ражнатовиќ удри по фотошопираните пејачки...

Некои колешки неможам да ги препознаам, Анастасија Ражнатовиќ удри по фотошопираните пејачки (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Објавувајки видео на Инстаграм на кое нема никакви филтри ниту шминка ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ им се обрати на своите колешки пејачки дека премногу користат фотошоп и програми за разубавување на фотографиите.

Дел од нив толку многу користеле филтри што во живо таа едвај ги препознала, изјавила Анастасија.

Таа се труди секогаш да биде природна и без многу филтри и шминка освен кога е потребно и неопхдно но затоа зад себе има неколку корекции на лицето како и силиконите во градите.

Каков контра удар ќе дбие од естрадните колешки на сметка на овој коментар ќе дознаеме наскоро.

View this post on Instagram

Natural beauty 🥰 #anastasijaraznatovic

A post shared by FAN (@anastasijar.support) on

View this post on Instagram

😍😍 #anastasijaraznatovic

A post shared by FAN (@anastasijar.support) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------