Home INFO Нема криза: Еве колкав бакшиж доби Дара Бубамара за само 10 секунди...

Нема криза: Еве колкав бакшиж доби Дара Бубамара за само 10 секунди (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Пејачката Дара Бубамара е позната како некој кој многу вложува во својата кариера.

Неодамна Дара ја круниса својата кариера со концерт во преполната арена во Белград а многумина коментираа колку чинела организацијата на концертот и колку е тешко сето ова да се финансира.

По неколку месеци,таа со видео на инстаграм ја реши дилемата околу финансирањето на пејачите.

Дара со шеговито видео покажа како пејачите и пејачките земаат бакшиж од гостите на разни прослави на кои се ангажирани.

Погледнете го видеото и пребројте колку Дара “заработи” за само неколку секунди!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------