Home INFO РЕТРО ВИДЕО: Првото тв гостување на децата на Цеца! Анастасија има само...

РЕТРО ВИДЕО: Првото тв гостување на децата на Цеца! Анастасија има само 29 дена (видео)

реклама:G Natural

Неполн месец по породувањето со второто дете, во далечната 1998 ма, Цеца Ражњатовиќ гостувала во познато тв шоу од соседството.

Покрај пејачката, во студиото биле и Аркан и нејзините две деца Анастасија и Вељко. Малата Анастасија има 29 дена а Вељко околу 18 месеци.

Во продолжение можете да ја погледнете целата емисија:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------