Home INFO НЕМА ПРОБЛЕМИ: Џеј Ло во секси костум за капење го мачка Родригез...

НЕМА ПРОБЛЕМИ: Џеј Ло во секси костум за капење го мачка Родригез да не изгори

реклама:Велигден со Стаф

Одкако светките медиуми објавија информација и фотографии од запрсувањето на Џенифер Лопез, почнаа да кружат информации дека Родригез ја изневерува пејачката со неговата поранешна сопруга и дека нивната врска е во криза.

Иако тие не ги коментираа овие трачеви, сепак во своја одбрана објавија серија фотографии од нивниот релаксиран одмор на Бахамите.

Парот ужива на една од плажите таму а Џеј Ло во секси костим за капење го мачка својот вереник со крема за сончање, и ништо не укажува на никаква криза.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------