Home INFO Се појави стрип за секс аферата на Јелена Карлеуша /ФОТО/

Се појави стрип за секс аферата на Јелена Карлеуша /ФОТО/

реклама:G Natural

По големата фама која што се дигна изминатиов перид а поврзана со секс аферата на Јелена Карлеуша, вработените во еден од порталите во Србија решиле на оваа тема да бидат оргинални и да илустрираат стрип со содржина која што ќе ја иссмева целата оваа фама.

Јелена пред извесно време најави и потпиша тужби за 120 српски медиуми а парите од ова рече дека ќе ги донирала во хуманитарни цели.

Дали овој стрип ќе доживее и свое продожение останува да причекаме, за сега ви пренесуваме дел од него…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------