Home INFO НЕМА СПАС: Анџелина Џоли повторно ќе го дрма Бред Пит

НЕМА СПАС: Анџелина Џоли повторно ќе го дрма Бред Пит

реклама:G Natural

Како што пишува списанието „Page Six“, Анџелина Џоли повторно му се намерачила на својот бивш сопруг Бред Пит и повторно поднела тужба врз актерот.

И овој пат правдата ќе ја бара на суд за наводно семејно насилство а како сведоци ги пријавила и своите деца.

Адвокатот на Бред во изјава за медиумите искоментирал дека тврдењата на актерката се неосновани и веќе 4 години таа се трудела да му наштети на Брет, а во тоа секогаш ги мешала нивните деца.

Каков ќе биде исходот сепак ќе каже судот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------