Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нема стоп за Брена, ги поздрави фановите од Њујорк и замина во...

Нема стоп за Брена, ги поздрави фановите од Њујорк и замина во Мајами (видео+фото)

реклама:G Natural

Откако пред некој ден го прослави својот роденден Лепа Брена ги спакува куферите и му ја летна во Америка.

Таа на својот Инстаграм објави серија фотки и видеа и ги поздрави фанвите од Њујорк, а по 3 дена се упати на својот имот во Мајами.

Кога Брена ќе науми ни короната неможе да ја спречи!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------