Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нема стоп за Северина! Глисери, на дрво и куп други лудории,пејачката ужива...

Нема стоп за Северина! Глисери, на дрво и куп други лудории,пејачката ужива максимално во крајот на летото

реклама:Велигден со Стаф

Северита откако се разведе продолжи со авантурите и забавите заедно со своите пријатели, па така на својот инстаграм профил објави серија фотки и видеа од нејзините активности на плажа.

Таа со своите обожаватели сподели како скока од карпа во моте, како се качува по дрво но и додека ужива на глисер.

Очигледно Севе се труди максимално да го искористи леотото до самиот крај.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------