Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нема зима за Цеца, еве колку искеширала на зимовањето во Копаоник со...

Нема зима за Цеца, еве колку искеширала на зимовањето во Копаоник со нејзиниот нов дечко

реклама:Лето во Банско

И додека голем дел од јавните личности на балканот заради пандемијата решија да си ги скратат прошетките и трошковите околу зимувањето сепак има и такви кои не штедат и во време на корона па уживаат да трошат.

Една од „трошаџиките“ е и Цеца Ражнатовиќ која заедно со своето ново момче Богдан ова зимо го поминаа на Копаоник и тоа во најелитниот хотел таму.

Тие изнајмиле апартман со две огромни соби, едната за нив двајца и втората за ќерката на Богдан со дадилката.

Според пишувањето на српските медиуми Цеца воопшто не штедела па за излегување, скијање и хотелски услуги потрошила околу 5 илјади евра.

Очигледно нема зима за Цеца која 100 проценти ужива во времето со новата љубов.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------