Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Нема зима за Севе: Фановите „шашардисани“ пејачката грми со сини бикини во...

Нема зима за Севе: Фановите „шашардисани“ пејачката грми со сини бикини во базен (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Ако го отворите Инстаграм профилот на хрватската пејачка Северина ќе забележите дека пејачката очигледно не сака зима, со оглед на тоа дека сите последни фотографии и се во бикини.

Она што ги овоодушеви фановите беше синиот костим каде што Севе позира од базен.

Не е лошо кога Севе ќе ве згрее во овој снежен ден…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------