Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Неможе да престане да го бакнува, Јелена Карлеуша полна со емоции...

Неможе да престане да го бакнува, Јелена Карлеуша полна со емоции (видео)

реклама:Велигден со Стаф

На својот Инстаграм профил пејачката Јелена Карлеуша сподели видео од својот миленик т.е нејзиното куче.

Таа е позната по гласната борба за правата на животните па очекувано беше и во својот дом да има миленик.

Дека љубовта е голема покажува и виедеото кое ги разнежни фановите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------