Home INFO Неодолива и секси, Северина повторно ги воодушеви фановите /ФОТО/

Неодолива и секси, Северина повторно ги воодушеви фановите /ФОТО/

реклама:G Natural

Дека е вистинска балканска модна икона Северина докажа и со последната фото сесија која што дел ја сподели на социјалните мрежи со своите фанови.

Пејачката и на 47 години изгледа неодоливо а со новите фотографии го најави и својот нов проект.

И овој пат фановите ја преплавија со многу позитивни коментари и успешно ги подготви за својот нов проект.

 

View this post on Instagram

 

Back to black???? #newalbum #halo #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------