Home INFO Жељко Јоксимовиќ искрено за медиумите: Со Јована не можеме повеќе да имаме...

Жељко Јоксимовиќ искрено за медиумите: Со Јована не можеме повеќе да имаме деца!

реклама:Лето во Банско

Неодамна пејачот Жељко Јоксимовиќ во изјава за хрватските медиуми откри неколку детали од приватниот живот кој до сега не ги кажал во јавност.

Иако до сега во неколку наврати Жељко истакнал дека би сакал да има уште деца, сега изјавил дека тоа нема да се случи.

Имено тој објаснил дека неговата сопруга Јована со близначките имала тешка бременост и породување.

Јоксимовиќ кажал:

-„Не можеме повеќе да имаме деца. Од нас сепак толку! “

Тој и Јована од нивниот брак го имаат синот Коста и близначките Ана и Срна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------