Home INFO Потресена и скршена Јелена Карлеуша пристигнала на снимање во Гранд

Потресена и скршена Јелена Карлеуша пристигнала на снимање во Гранд

реклама:Велигден со Стаф

По сите шпекулации за нејзиното доаѓање пејачката Јелена Карлеуша конечно се врати во Србија.

Таа денеска пристигна во студиото на Гранд и продолжи заедно со останатите членови од жирито да ја снима емисијата „Ѕвездите на Гранд“.

Пејачката по секс скандалот замина со своето семејство во Кина кај својот сопруг Душко, но бидејки многуте обврски и закажани снимања неможе повеќе да ги одлага таа мораше да се врати на секојдневните обврски.

Скриена на задното седиште на џипот пристигна во студиото и истрча од возилото.

Таа за време на снимањето не се чувствувала добро, постојано се тресела, пиела магнезиум и не ги симнувала очилата за сонце.

Дали нејзиното расположение ќе се рефлектира на емисијата и кандидатите останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------