Непрепознатлива: Еве како изгледала Вики Миљковиќ во младоста

  реклама:G Natural

  Српската пејачка Вики Миљковиќ има голем број на фанови, а нејзините фанови се зголемија откако стана дел во жирирто на „Ѕвездите на Гранд“.

  Вики позади себе има долга кариера, иако последниот албум го сними во 2009 година.

  Навистина стара фотографија од Вики исплива на социјалната мрежа Инстаграм.

  На неа Вики е со својот сопруг Драган Тасковиќ, а фотографијата е од 1997 година.

  #vikimiljkovic #taske #1997 #rare #nostalgija #viki

  A post shared by @foto.nostalgija on

  РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------