Home INFO НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА: Цеца открива што и кажале за Анастасија во клубовите каде...

НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА: Цеца открива што и кажале за Анастасија во клубовите каде што настапува

реклама:G Natural

Цеца Ражнатовиќ вели дека сопствениците на клубовите каде што таа настапува нудат многу пари само да запее со неа на сцена ќерка и Анастасија.

Пејачката открила дека нејзината наследничка е многу барана, откако го објави хитот „Совршен пар“, нејзината прва песна.

– Во текот на летото добив многубројни понуди Анастасија да настапи заедно со мене во некој од клубовите или барем да се појави и да ја отпее својата песна, не прашуваат за цена – вели Цеца.

Фолк ѕвездата вели дека без оглед на сумите кои се навистина примамливи ,таа ја посоветувала прво да сними албум па дури тогаш да настапи заедно со неа. Дали Анастасија ќе издржи и ќе ја послуша мајка и, ќе видиме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------