Home INFO Неутешна и скршена, ќерката на Балашевиќ повторно го трогна Балканот (видео)

Неутешна и скршена, ќерката на Балашевиќ повторно го трогна Балканот (видео)

реклама:G Natural

Најстарата ќерка на Ѓорѓе Балашевиќ и понатаму е неутешна по смртта на својот татко.

Лола Балашевиќ на својот Инстаграм објави ретро видео а на снимката се Ѓорѓе, Оливера, Беба и Лола, а двете девојчиња зборуваат за љубовта кон својот татко и она што сакаат да бидат кога ќе пораснат.

„Најмногу го сакам татко како тато“, вели малечката Лола на видеото, а истата реченица ја сподели и во постот на видеото.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------