Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Неверојатната еволуцијата и трансформација на Лорен од почетоците до денеска (ВИДЕО)

Неверојатната еволуцијата и трансформација на Лорен од почетоците до денеска (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Шветската претставничка и победничка на 67мата Евровизија дефинитивно го привлече најголемото внимание врз себе со прекрасниот глас но и специфичниот изглед.

Од она што може да се забележи на интернет снимките од нејзините почетоци во 2004 како натпреварувач во музичкото шоу „Идол“ па се до победите на Евровизија во 2012 и 2023 е дека навистина се променила.

Погледнете во кусото видео како изгледаше Лорен во нејзините почетоци до денеска…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------