Home INFO НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО: Како на настап Наташа Беквалац за 15 секунди под бина...

НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО: Како на настап Наташа Беквалац за 15 секунди под бина премина од еден на друг крај

реклама:G Natural

Наташа Беквалац неодамна настапи на „МАЦ“ музичките награди во Белград за кои судејки по перформансот имала навистина големи подготовки.

Пејачката на бина излезе во секси комбинација, но никој не можеше да претпостави што всушност се случува под бината за време на нејзиниот настап.

Имено, Наташа требало за 15 секунди да се пресоблече и да излезе на другиот крај од бината за да ја изведе другата песна.

Како изгледало тоа под бината таа го објави во кусо видео на својот Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------