Home INFO Повторно актуелна во турските медиуми! Емина Јаховиќ бремена од милионерот?!

Повторно актуелна во турските медиуми! Емина Јаховиќ бремена од милионерот?!

реклама:G Natural

Откако ја обнови својата врска со милионерот, Емина Јаховиќ повторно е актуелна во турските а и балканските медиуми.

Имено последните шпекулации околу неа се дека таа е бремена во четвртиот месец и очекува дете со Седетин.

По овие информации експресно се огласи пејачката и ги демантирала овие информации.

-„Не сум бремена, но ќе раѓам нови песни 🙂 “ – напишала пејачката на социјалните медиуми која минатата година се разведе од турската легенда Мустафа Сандал со кого има два сина.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------