Home INFO Никако да брилира во јавност: Во паника, девојката на Пике се тресна...

Никако да брилира во јавност: Во паника, девојката на Пике се тресна во билборд (видео)

реклама:G Natural

Јавноста никако да ја прифати новата девојка на фудбалерот Жерар Пике,Клара Чија Марти.

Новиот љубовен пар се шеташе во Барселона, кога на нив налетаа папараци.

Очигледно Клара сеуште не е навикната на славата со која се здоби поради Пике, па додека чекореше со него, обидувајки се да се скријат од фотографите, таа несмасно се удри во рекламен билборд.

Во видеото се гледа дека по оваа мала незгода на Клара, Пике почнува неконтролирано да се смее и продолжува да ја влече за рака.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------