Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Никако да ги собере градите, Јелена Карлеуша во брутално секси издание (фото)

Никако да ги собере градите, Јелена Карлеуша во брутално секси издание (фото)

реклама:G Natural

Постојано е актуелна во медиумите со многу скандали но и уште повеќе провокативни фотографии кои секојдневно ги објавува на својот Инстаграм.

Иако веќе сите навикнавме нејзините комбинации да се провокативни и со голи гради, сепак Јелена Карлеуша овој пат се реши навизтина за храбра тесна комбинација која што буквално открива се.

Како и стои во видео варијанта ќе ја видиме за неколку недели во емисијата „Ѕвездите на Гранд“, но буквално брутално секси изгледа и на оваа фотографија пред да замине од дома на снимање.

View this post on Instagram

Good morning ✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------