Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ова е фамозната колевка за внукот, стигна специјалниот подарок од Цеца Ражнатовиќ

Ова е фамозната колевка за внукот, стигна специјалниот подарок од Цеца Ражнатовиќ

реклама:Велигден со Стаф

Колевката за малито Жељко за која толку се зборуваше и шпекулираше конечно пристигна дирекно од Германија. Подарокот од баба Цеца Ражнатовиќ за својот внук ја чинеше 5000 евра, и е специјално изработена од специјални материјали и златни ногарки.

За жал заради корона вирусот половина семејство Ражнатовиќ е во изолација и таа неможе да му ја даде лично на својот внук, но кога сево ова ќе помине Жељко ќе може да ужива во својот подарок.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------