Home INFO Жешко сепаре! Две старлети на едно место, Александра Накова и Станија заедно...

Жешко сепаре! Две старлети на едно место, Александра Накова и Станија заедно во клуб (фото)

реклама:G Natural

По изолацијата и карантинската пауза што мораше да ја направи нашата старлета Александра Накова реши да се „излуфтира“ и да замине во Белград за добро да се забавува.

И додека Македонија сеуште е фатена во костец со коронавирусот чиј интензитет зема се’ поголем замав, во соседна Србија, впрочем како и во целиот регион, епидемијата стивнува, мерките на властите се сосема олабавени, па животот полека почнува да се враќа во нормала. Од публика на фудбалски натпревари, до полни угостителски локали, клубови и дискотеки.

Таму животот се врати, па Накова реши малку да го почувствува на сопствена кожа. Овдешниот карантин го замени со продолжен викенд полн со ноќен живот, забава и возбуда.

На една од ноќните журки и правела друштво нејзината стара ријалити познаничка и пријателка Станија Добројевиќ. А, кога двете секси старлети и ријалити ѕвезди излегле на заеднички „провод“, не можеа да останат незебалежени во српската престолнина. Впрочем две познати убавици, Накова и Станија заедно на исто место, тоа не се гледа баш често!

View this post on Instagram

????‍♀️

A post shared by Aleksandra Nakova (@nakovaaleksandra__official) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------