Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Никако да се избори со корона вирусот, српската пејачка Милица Тодоровиќ сеуште...

Никако да се избори со корона вирусот, српската пејачка Милица Тодоровиќ сеуште со силни симптоми

реклама:G Natural

Една од најпопуларните ѕвезди на Гранд Милица Тодоровиќ никако да успее да се избори со корона вирусот кој пред 15тина дена го доби заедно со својата колешка Славица Чуктараш.

И додека Славица веќе скоро е закрепната, Милица никако неможе да се избори со високата температура и јаките симптоми на настинка иако се придржува на терапијата од нејзиниот лекар.

Нејзиното семејство е навистина загрижено за здравјето на миленицата а таа е упорна во битката во која се надеваме ќе победи ико засега тешко и оди, велат извори блиски на пејачката за српските медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------