Home INFO Никогаш попривлечна: Кендал Џенер со нов имиџ (видео)

Никогаш попривлечна: Кендал Џенер со нов имиџ (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Кендал Џенер зрачи од сексапил во секое свое издание.

Иако се фотографира во различни изданија и фризури, планетарно познатата девојка скоро никогаш не ја менува својата темна коса.

Таа ги изненади своите фанови, објавувајќи видео на кое ја појажува својата за нијанса осветлена коса.

А со новиот изглед изгледа уште попривлечно!

View this post on Instagram

i’m sleepy

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------